Hakkımızda Medyaikon, sürekli gelişen internet dünyasında, müşterilerinin görsel tanıtım ihtiyaçlarına çözüm sağlamak amacı ile internet, web tasarım ve multimedya uygulamaları üreten, farklı ve yaratıcı tasarımları ile müşterilerinin internette ve sunumlarda en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayan bir tasarım grubu olarak kuruldu. Medyaikon ekibi olarak bireysel veya kurumsal çözümler sunmak temel faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. Öncelikli sorumluluğumuz müşterilerimizin istek ve beklentilerini modern, estetik, farklı biçimde yansıtmak ve en doğru şekilde sunmaktır. Güncel çözümlerden farklı olarak, yüksek kalite anlayışıyla trendleri belirleyerek rakiplerinden farklı özgün tasarımlar hazırlamaktadır. Altına imzamızı attığımız çalışmalarda çıkan sonucun etkileyici olması bizim için değeri ölçülemez bir duygudur. Bizlere göre işin iyi oluşu müşteriyi iyi analiz, ihtiyaçları anlayabilme ve uygulamada hızlı olmaktan geçer.

WEB TASARIM

Size en iyiyi sunmak için yaratıcı fikirlerimzle çalışıyoruz. Web sitenizi tasarlarken kurumsal imajınızın en iyi şekilde yansıtılmasını dikkate alıyoruz. Benzersiz tasarım ve dinamik yapısıyla farklı olmanızı sağlıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Sizi ve marka değerinizi en iyi tanımlayacak unsur sizin kurumsal kimliğinizdir. Kurumsal firmaların vazgeçilmezi kurumsal kimlik; Logo rengi, kurumsal renkler, logo tasarımı, yazılı ve görsel tasarımlar olarak ayrılmaktadır. Markanızın fark edilmesi doğru renk seçimi, logo ve doğru bir sunuma bağlıdır. Ekibimiz kurumsal kimlik çalışmalarını hazırlarken bu önemli kurallar çerçevesinde en uygun şekilde çalışırlar.

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarımın temel hedefi verilecek mesajın kullanılacak mecraya göre özel olarak tasarlanması ve mesajı “en hızlı ve anlaşılır biçimde hedef kitleye ulaştırmak” olmalıdır. Bu anlamda kullanılacak “görsellerin ve metinlerin özenle hazırlanması ve bir bütün içinde yer, zaman, mecra ve yayın süresi” dikkate alınarak hazırlanmasıdır. Tasarımda farklılaşmak ve özgün çalışmalar ile rakiplerinizden bir adım önde olmak sandığınız kadar zor değil. İşinde uzmanlaşmış, tasarım çizgisi ile fark yaratan ekibimizle farklı ihtiyaçlarınıza farklı çözümler bulmak bizim için hiçte zor değil. Yapmanız gereken sadece “ kendinizi tecrübeye teslim etmek”.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook, Twitter ve Google Plus başta olmak üzere neredeyse tüm sosyal medya sitelerinde firma ve markalarınız ile ilgili tanıtımların yapılması, milyonlarca kişiye ulaşabilmesi için analizler ve bu analizler sonucuda çalışmalar yaparak, markanızın zirveye çıkması için çalışıyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir. İhtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktayız. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan firmamız, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

MİSYONUMUZ

Medyaikon Design Office olarak misyonumuz, dinamik ve yeniliklere açık ekibimiz ile müşterilerimizin marka değerini artırmak ve bu sayede onların ticaret hacmini geliştirmektir. Müşterilerimizin kurumsallaşma sürecinde ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere profesyonel ve günümüz trendlerine uygun olarak yenilikçi çözümler sunmaktayız. Yaratıcı ekibimiz ve sunduğumuz kusursuz çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetlere imza atmaktayız.

VİZYONUMUZ

Modern, yaratıcı ve farklı çizgimiz ile reklam sektörüne damga vururken müşterilerimizin de farklılığını sektörlerindeki başarılarıyla her kesime hissettirmek temel vizyonumuzdur.