logo

Kurumsal

Kısaca Biz

Medyaikon, sürekli gelişen internet dünyasında, müşterilerinin görsel tanıtım ihtiyaçlarına çözüm sağlamak amacı ile internet, web tasarım ve multimedya uygulamaları üreten, farklı ve yaratıcı tasarımları ile müşterilerinin internette ve sunumlarda en iyi şekilde tanıtılmasını sağlayan bir tasarım grubu olarak kuruldu.
Medyaikon ekibi olarak bireysel veya kurumsal çözümler sunmak temel faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. Öncelikli sorumluluğumuz müşterilerimizin istek ve beklentilerini modern, estetik, farklı biçimde yansıtmak ve en doğru şekilde sunmaktır.

Güncel çözümlerden farklı olarak, yüksek kalite anlayışıyla trendleri belirleyerek rakiplerinden farklı özgün tasarımlar hazırlamaktadır. Altına imzamızı attığımız çalışmalarda çıkan sonucun etkileyici olması bizim için değeri ölçülemez bir duygudur. Bizlere göre işin iyi oluşu müşteriyi iyi analiz, ihtiyaçları anlayabilme ve uygulamada hızlı olmaktan geçer.

Misyonumuz

Medyaikon Design Office olarak misyonumuz, dinamik ve yeniliklere açık ekibimiz ile müşterilerimizin marka değerini artırmak ve bu sayede onların ticaret hacmini geliştirmektir. Müşterilerimizin kurumsallaşma sürecinde ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere profesyonel ve günümüz trendlerine uygun olarak yenilikçi çözümler sunmaktayız. Yaratıcı ekibimiz ve sunduğumuz kusursuz çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetlere imza atmaktayız.

Vizyonumuz

Modern, yaratıcı ve farklı çizgimiz ile reklam sektörüne damga vururken müşterilerimizin de farklılığını sektörlerindeki başarılarıyla her kesime hissettirmek temel vizyonumuzdur.