logo

Neler Yapıyoruz

Neler Yapıyoruz?

işimizi seviyoruz, uzman olduğumuz alanda hizmet veriyoruz...

WEB TASARIM

Size en iyiyi sunmak için yaratıcı fikirlerimzle çalışıyoruz. Web sitenizi tasarlarken kurumsal imajınızın en iyi şekilde yansıtılmasını dikkate alıyoruz.  Benzersiz tasarım ve dinamik yapısıyla farklı olmanızı sağlıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI

Sizi ve marka değerinizi en iyi tanımlayacak unsur sizin kurumsal kimliğinizdir. Kurumsal firmaların vazgeçilmezi kurumsal kimlik; Logo rengi, kurumsal renkler, logo tasarımı, yazılı ve görsel tasarımlar olarak ayrılmaktadır. Markanızın fark edilmesi doğru renk seçimi, logo ve doğru bir sunuma bağlıdır. Ekibimiz kurumsal kimlik çalışmalarını hazırlarken bu önemli kurallar çerçevesinde en uygun şekilde çalışırlar.

GRAFİK TASARIM

Grafik tasarımın temel hedefi verilecek mesajın kullanılacak mecraya göre özel olarak tasarlanması ve mesajı “en hızlı ve anlaşılır biçimde hedef kitleye ulaştırmak” olmalıdır.  Bu anlamda kullanılacak “görsellerin ve metinlerin özenle hazırlanması ve bir bütün içinde yer, zaman, mecra ve yayın süresi” dikkate alınarak hazırlanmasıdır. Tasarımda farklılaşmak ve özgün çalışmalar ile rakiplerinizden bir adım önde olmak sandığınız kadar zor değil. İşinde uzmanlaşmış, tasarım çizgisi ile fark yaratan ekibimizle farklı ihtiyaçlarınıza farklı çözümler bulmak bizim için hiçte zor değil. Yapmanız gereken sadece “ kendinizi tecrübeye teslim etmek”.

GOOGLE ADWORDS VE SEO

Son yıllarda alternatif bir mecra olmaktan çıkan internet, hedefkitleye minimum maliyetle ulaşmanın en kolay yoludur. Bir televizyon reklamı çok geniş kitlelere ulaşır, ürün / hizmetlerinizle hiç bir zaman ilgilenme ihtimali olmayan kitlelere de. Ses getirdiği doğrudur. Ancak internet sayesinde hedef kitleye ulaşarak reklam giderlerinizi kısabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Facebook, Twitter ve Google Plus başta olmak üzere neredeyse tüm sosyal medya sitelerinde firma ve markalarınız ile ilgili tanıtımların yapılması, milyonlarca kişiye ulaşabilmesi için analizler ve bu analizler sonucuda çalışmalar yaparak, markanızın zirveye çıkması için çalışıyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir. İhtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktayız. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan firmamız, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

PORTFOLYOMUZA GÖZ ATTINIZ MI?

İNCELE